سوالات متداول

بدون ديدگاه

برای اینکه بدانید در چه سطحی می توانید تحصیل کنید نخست باید تعیین سطح شوید. قبض تعیین سطح هر متقاضی تا سه ماه از تاریخ صدور اعتبار دارد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام عبارتند از:  یک قطعه عکس ۴*۳، یک برگ کپی از شناسنامه، فرم تکمیل شده تقاضای ثبت نام و البته مبلغ شهریه. جهت رفاه حال متقاضیان،  مبلغ شهریه در محل واحد دریافت می شود و نیازی به مراجعه به بانک نیست. جهت اطلاع از کتاب های مورد نیاز،  تاریخ شروع و پایان ترم ها،  مبلغ شهریه و انواع دوره ها بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

بلی، به این دلیل که پایین ترین سطح کلمه،  نسبی است و سطح اما ممکن است با تصوری که شما از سطح یک دارید متفاوت باشد.

شهریه دریافتی نسبت به سطح کلاس و نوع کلاس که در آن ثبت نام می کنید متغیر است

به قسمت شروع و پایان ترم مراجعه کنید.

بله در آموزشگاه کلاس های خصوصی برگزار می شود.

برای موفقیت زبان آموزان در یادگیری زبان انگلیسی هم به آموزش مکالمه نیاز داریم و هم گرامر،  اما با وجود این سعی می کنیم زبان آموزان مهارت های لازم برای مکالمه ای روان را کسب کنند.

لطفا بر روی گزینه معرفی دوره ها در منوی وب سایت کلیک کنید.

البته! استاد شما تقریبا هر جلسه به شما تکلیف خواهد داد که در کلاس تصحیح خواهد شد.

برای اطمینان از اینکه هر زبان آموز به اندازه کافی از توجه فردی در کلاس برخوردار است تعداد زبان آموزان در هر کلاس حداکثر ۱۵ نفر خواهد بود.

این تصور غلط و شایع است که اگر شما در یادگیری یک زبان خارجی مشکل دارید،  ایراد از شماست.  این مطلقا حقیقت ندارد!

شما اطلاعات سالهای زیادی را در مغز خود انباشته اید و اکنون انگلیسی شما نیاز به سازمان دهی و تمرین دارد. دوره های ما شما را در یک جامعه انگلیسی زبان دوستانه قرار می دهد که برای زبان آموزان موقعیت استفاده علمی از زبان را فراهم آورده و شما در مدت کوتاهی متوجه خواهید شد که انگلیسی را صحبت کرده و می فهمید بدون اینکه تمام توان ذهنی خود را در کلاس بکار بگیرید و یا بقیه روز را در حال مطالعه و دوره درس باشید.

نوشتن دیدگاه